Białe gołębie i wiejski stół powoli przechodzą do lamusa. Teraz młoda para dokłada starań, by zachwycić lub zainteresować gości innymi atrakcjami na weselu. W końcu to ma być niezapomniany dzień – nie tylko dla was, ale także dla waszej rodziny i przyjaciół.
Fotobudka na wesele jest od dłuższego czasu jedną z najpopularniejszych atrakcji. Łączy w sobie dwie najważniejsze rzeczy – z jednej strony pozwala na stworzenie ciekawej księgi gości i wyjątkowej pamiątki po ślubie, z drugiej strony goście świetnie bawią się w czasie robienia zdjęć z wykorzystaniem rekwizytów, czapek i zabawnych napisów.
Kolejnym sposobem na uatrakcyjnienie wesela są wszelkie stoły tematyczne. Swojski stół z kiełbasą i dziczyzną stał się nudną sztampą, teraz powodzeniem cieszą się słodkie stoły, wypełnione kremami czekoladowymi, różnego rodzaju deserami i fontanną czekolady. Rybne stoły także zwrócą uwagę gości, zwłaszcza jeżeli zostaną uzupełnione najwspanialszym sushi.
Państwo młodzi także zaskakują gości wspaniałym pierwszym tańcem. Choreografia najczęściej jest ćwiczona miesiącami, dopracowywana w najmniejszych szczegółach. Często do tańca włączają się świadkowie, rodzina i bliscy przyjaciele, dzięki czemu cały pierwszy taniec to wspaniała zabawa dla wszystkich. Wspólne próby są świetną rozrywką dla wszystkich.